Genomineerden Coiffure Award 2018 bekend!

nominaties

De aanloop tot de Oscars van de kappers zijn in volle gang. De genomineerden zjjn inmiddels bekend, champagneflessen zijn ontkurkt en genomineerden zijn vol hoop. 22 april is het zo ver en dan worden de echte winnaars bekend gemaakt. Dit zijn de kappers die nog in de race zijn:

Categorie Dames regio Groningen, Friesland, Drenthe en Overijssel

  • Agnes Westerman Agnes Westerman HARDENBERG 2 x genomineerd Avant Garde
  • Hairstyling Mariel Mariel Meyer RAALTE
  • Kuypers Hair & Wellness by William William Drenthen HENGELO
  • Look Hair Michelle Hagen LEMELERVELD
  • Blur Hairstudio Hakan Alacali ENSCHEDE 2 x genomineerd
  • Ami Kappers Mariska Schutten DEVENTER 3 x genomineerd Consumer Awward
  • Capaldi Kappers Judith Jager LEEUWARDEN 2 x genomineerd
  • Fierce Hair.Make-Up Chloé Zeekaf RAALTE
  • Ami Kappers Gerben ter Avest DEVENTER 3 x genomineerd
  • Assink Pure Identity Nicole van der Linden HENGELO (O)

Dames regio Utrecht, Zuid-Holland en Gelderland

  • Hairdreams Natasja Zegers – Van Heest GOEDEREEDE
  • Michel Arendsen Kappers Anneke Spelt UTRECHT
  • Sense Androgyn Carlos Ramos ROTTERDAM 10 x genomineerd Heren regio Zuid
  • Bij Patrick Patrick Verhoef TERBORG
  • JDO Academy Juliëtte den Ouden MAASSLUIS
  • Sense Androgyn Joffrey Conings ROTTERDAM 10 x genomineerd Avant Garde Heren regio Zuid
  • Claudine HaarCreaties Claudine Waenink LICHTENVOORDE
  • Kuypers Hair & Wellness Anne-Marie Kuypers LICHTENVOORDE
  • Jordy’s Hair Jordy de Groot SASSENHEIM
  • Sense Androgyn Joeri Rouffa ROTTERDAM 10 x genomineerd Avant Garde Schwarzkopf Hair Color Technician

Dames regio Noord-Holland en Flevoland

  • Pro-Solo Lisette Veldink ALKMAAR 12 x genomineerd Pers
  • Bosman Haar & Make-up Marleen Bosman ALKMAAR 4 x genomineerd Avant Garde Pers
  • Queens Hairacademy Ismahan Obenali ALMERE
  • Bob Jansen haar & make-up Rody Stuart-Bommer HOORN 7 x genomineerd
  • Haar in de Wind Petra van Spellen AMSTERDAM 3 x genomineerd Heren regio Noord Consumer
  • Jani Hair and Beauty Jani Beemster ALKMAAR
  • Pro-Solo Louise Vlaar ALKMAAR 12 x genomineerd
  • Sjenkels Amsterdam Bianca van Zwieten AMSTERDAM 4 x genomineerd Avant Garde Schwarzkopf Hair Color Technician Pers
  • Pro-Solo Ed Noijons ALKMAAR 12 x genomineerd
  • Pro-Solo Mark van Westerop ALKMAAR 12 x genomineerd Avant Garde Pers Heren regio Noord

Dames regio Zeeland, Noord-Brabant en Limburg

  • Avanti kappers Arjan Bevers HELMOND 9 x genomineerd Heren regio Zuid Schwarzkopf Hair Color Technician
  • Van der Horst Hairstylers Antonio Antelo ROOSENDAAL
  • Avanti kappers Golsa de Vries HELMOND 9 x genomineerd Consumer
  • Hair & Beauty MP Marijke Paradiek ROERMOND
  • Create Hair & Beauty Marina Michiels GELDROP 6 x genomineerd
  • Hardy’s Sylvia Wenselaars TILBURG
  • Carola de Deugd Carola de Deugd RAAMSDONKSVEER
  • Hairstyling Wish Saskia van der Velden BAKEL
  • Piekobello Priscilla de Vries SCHINVELD
  • Hairdealer Indyra van Gastel BREDA 2 x genomineerd Consumer

Heren regio Noord

  • Creativo Haarmode Arie Klein EMMEN 2 x genomineerd
  • HD Colorhouse Shah Hosseinpour ZAANDAM 2 x genomineerd Consumer
  • Bosman Haar & Make-up Barry Bosman ALKMAAR 4 x genomineerd
  • Pierôt Coiffures & Beauté Reggy van Gils HAARLEM 3 x genomineerd Avant Garde Consumer
  • Haar in de Wind Petra van Spellen AMSTERDAM 3 x genomineerd Dames regio Noord-Holland en Flevoland Consumer
  • Pro-Solo Mark van Westerop ALKMAAR 12 x genomineerd Dames regio Noord-Holland en Flevoland Avant Garde Pers
  • Salon B Randy van Rijsbergen AMSTERDAM
  • Bob Jansen haar & make-up Lisanne de Rooij HOORN 7 x genomineerd
  • RFH Kappers Manouk Gomes BERGEN 3 x genomineerd
  • Pro-Solo Judith Knijn ALKMAAR 12 x genomineerd Pers

Heren regio Zuid

  • Sense Androgyn Carlos Ramos ROTTERDAM 10 x genomineerd Dames regio Utrecht, Zuid-Holland en Gelderland
  • Create Hair & Beauty Rene Ploegmakers GELDROP 6 x genomineerd
  • Hair2Day Professionals Cindy Stoopen BERKEL-ENSCHOT 2 x genomineerd
  • Haarkazerne Michelle Beerten NUENEN 3 x genomineerd
  • People Behind the Mirror Fabienne van der Heijden EDE
  • Avanti kappers Arjan Bevers HELMOND 9 x genomineerd Dames regio Zeeland, Noord-Brabant en Limburg Schwarzkopf Hair Color Technician
  • Sense Androgyn Joffrey Conings ROTTERDAM 10 x genomineerd Dames regio Utrecht, Zuid-Holland en Gelderland Avant Garde
  • Avanti kappers Romee van Egmond HELMOND 9 x genomineerd
  • Geknipt@Henry’s Henry Gijzen ETTEN LEUR
  • Create Marly van Gennip AARLE-RIXTEL

Avant Garde

  • Pierôt Coiffures & Beauté Reggy van Gils HAARLEM 3 x genomineerd Heren regio Noord Consumer
  • Agnes Westerman Agnes Westerman HARDENBERG 2 x genomineerd Dames regio Groningen, Friesland, Drenthe en Overijssel
  • Avanti kappers Nancy Martens HELMOND 9 x genomineerd
  • Sense Androgyn Joeri Rouffa ROTTERDAM 10 x genomineerd Dames regio Utrecht, Zuid-Holland en Gelderland Schwarzkopf Hair Color Technician
  • Pro-Solo Mark van Westerop ALKMAAR 12 x genomineerd Heren regio Noord Dames regio Noord-Holland en Flevoland Pers
  • Sjenkels Amsterdam Bianca van Zwieten AMSTERDAM 4 x genomineerd Dames regio Noord-Holland en Flevoland Schwarzkopf Hair Color Technician Pers
  • Bosman Haar & Make-up Marleen Bosman ALKMAAR 4 x genomineerd Dames regio Noord-Holland en Flevoland Pers
  • Lex Hair & Beauty Susan Kroon ANNA PAULOWNA 2 x genomineerd Pers
  • Create Hair & Beauty Marge Ploegmakers GELDROP 6 x genomineerd
  • Sense Androgyn Joffrey Conings ROTTERDAM 10 x genomineerd Heren regio Zuid Dames regio Utrecht, Zuid-Holland en Gelderland Pers

Young Talent

  • Bob Jansen haar & make-up Romy Meijer HOORN 7 x genomineerd Pers
  • Pro-Solo Alissa Slok ALKMAAR 11 x genomineerd
  • Lifestyle Salon Almere Yasmine van der Meulen ALMERE
  • Haarkazerne Kelly Verkuijlen NUENEN 3 x genomineerd Pers
  • Create Hair & Beauty Wendy van Wichen GELDROP 6 x genomineerd
  • LAK Haarkunst Valerie Billy MAASTRICHT
  • Van der Horst Hairstylers Arnaud Schoenmaker ROOSENDAAL 3 x genomineerd
  • Bob Jansen haar & make-up Tinne Manten HOORN 7 x genomineerd
  • The Hair Department Daisy de Weerd UTRECHT
  • Hair2Day Professionals Kelly van Lier BERKEL-ENSCHOT 2 x genomineerd

Consumer

  • Haar in de Wind Petra van Spellen AMSTERDAM 3 x genomineerd Heren regio Noord Dames regio Noord-Holland en Flevoland
  • Bob Jansen haar & make-up Sanne van ’t Hoog HOORN 7 x genomineerd
  • Van der Horst Hairstylers Antonio Antello ROOSENDAAL 3 x genomineerd Dames regio Zeeland, Noord-Brabant en Limburg
  • CFH Care for Hair Marjolein Beeldman ALKMAAR
  • Du Trezo Sharon Martens HORST
  • Avanti kappers Golsa de Vries HELMOND 8 x genomineerd Dames regio Zeeland, Noord-Brabant en Limburg
  • Ami Kappers Mariska Schutten DEVENTER 3 x genomineerd Dames regio Groningen, Friesland, Drenthe en Overijssel
  • Capaldi Kappers Ilse de Jager LEEUWARDEN 2 x genomineerd
  • Hipp Loes Peters TIENRAY
  • Whoops Betlem Taravilla Pujado ROTTERDAM
  • Hairvision by Laura Deunk Laura Deunk RAALTE
  • Haarstudio Van Dongen Simone van Dongen KAMPEN
  • House of Hair no. 1 Remco van Oosterom WAALRE
  • KimSalabim Kim Wigger BORNERBROEK
  • Hairmoments by Saskia Saskia Bolk – Mölder WEERSELO
  • Styles-Hair Annelot Jansen HEILOO
  • Creativo Haarmode Astrid Polling – Koster EMMEN 2 x genomineerd
  • LinQ Kappers Amanda van Os HOORN
  • HD Colorhouse Shah Hosseinpour ZAANDAM 2 x genomineerd Heren regio Noord
  • Hairdealer Indyra van Gastel BREDA 2 x genomineerd Dames regio Zeeland, Noord-Brabant en Limburg
  • Change Romy Arts VENRAY
  • Pierôt Coiffures & Beauté Reggy van Gils HAARLEM 3 x genomineerd Avant Garde Heren regio Noord
  • RFH Kappers Babette Jagtenberg BERGEN 3 x genomineerd
  • De Haan Priscilla Gerritsen APELDOORN

Pers

  • Nekx Hair & Beauty Wouter Nekkers WIERDEN
  • Bosman Haar & Make-up Marleen Bosman ALKMAAR 4 x genomineerd Avant Garde Dames regio Noord-Holland en Flevoland
  • Haarkazerne Kelly Verkuijlen NUENEN 3 x genomineerd Young Talent
  • Pro-Solo Judith Knijn ALKMAAR 12 x genomineerd Heren regio Noord
  • Pro-Solo Lisette Veldink ALKMAAR 12 x genomineerd Dames regio Noord-Holland en Flevoland
  • Lex Hair & Beauty Susan Kroon ANNA PAULOWNA 2 x genomineerd Avant Garde
  • Pro-Solo Mark van Westerop ALKMAAR 12 x genomineerd Avant Garde Heren regio Noord Dames regio Noord-Holland en Flevoland
  • Sense Androgyn Joffrey Conings ROTTERDAM 10 x genomineerd Avant Garde Heren regio Zuid Dames regio Utrecht, Zuid-Holland en Gelderland
  • Sjenkels Amsterdam Bianca van Zwieten AMSTERDAM 4 x genomineerd Avant Garde Dames regio Noord-Holland en Flevoland Schwarzkopf Hair Color Technician
  • Bob Jansen haar & make-up Romy Meijer HOORN 7 x genomineerd Young Talent

Schwarzkopf Hair Colour Technician

  • ME Hairdressers Adwin Valentijn MADE
  • The Color van Wou Floor Mulder AMSTERDAM
  • Y.O.L.O Ingeborg van de Ven ROSMALEN
  • Blur Hairstudio Kirsten Alacali ENSCHEDE 2 x genomineerd
  • Create Hair & Beauty Inge Eichhorn GELDROP 6 x genomineerd
  • Sense Androgyn Joeri Rouffa ROTTERDAM 10 x genomineerd Avant Garde Dames regio Utrecht, Zuid-Holland en Gelderland
  • Obvious Kappers Ivan Roos LEIDEN
  • Avanti kappers Ine Rooijakkers HELMOND 9 x genomineerd
  • Sjenkels Amsterdam Bianca van Zwieten AMSTERDAM 4 x genomineerd Pers Avant Garde Dames regio Noord-Holland en Flevoland
  • Avanti kappers Arjan Bevers HELMOND 9 x genomineerd Heren regio Zuid Dames regio Zeeland, Noord-Brabant en Limburg

Team Award

  • Pro-Solo ALKMAAR 12 x genomineerd
  • RFH Kappers BERGEN 3 x genomineerd
  • Sense Androgyn ROTTERDAM 10 x genomineerd
  • Bob Jansen haar & make-up HOORN 7 x genomineerd
  • Avanti kappers HELMOND 9 x genomineerd
  • Create Hair & Beauty GELDEROP 6 x genomineerd

Zit jouw kapper er tussen? Over ruim een maandje weten wie met de echte awards naar huis gaan!

Credits foto: hair Shah Hosseinpour

Comments

comments