Home Genomineerden Coiffure Award 2020 bekend!
Events & Awards

Genomineerden Coiffure Award 2020 bekend!

Deze toppers zijn door naar de volgende ronde bij de 29e Coiffure Award! Er zijn nog steeds 99 genomineerden in de race voor de Oscars van de kappers en op 19 april, tijdens het gala, worden de awards uitgereikt in 10 categorieën.

Categorie 1 Dames GR, FR,DR,OV

  • Petra van den Burg | Petra van den Burg Hair & Skin Professionals uit Goor
  • Manou Grijssen | Twins Hair & Beauty uit Dalen
  • Ilse de Jager | Capaldi Kappers uit Leeuwarden
  • Mariel Meijer-Neule | Hairstyling Mariel uit Raalte
  • Charee Konter | Assink Pure Identity uit Hengelo
  • Huub Eysink | Hair Plaza uit Zwolle
  • Nicole Poede | Scala uit Klazienaveen
  • Kim Wigger | KimSalabim uit Bornerbroek
  • Hakan Alacali | Blur Hairstudio uit Enschede
  • Eline Dijkslag | Fierce Hair.Make-Up uit Raalte
Hair: Eline Dijkslag | Foto: Petra Holland | Visagie | Styling: Darien Touma Eline Dijkslag
Hair: Esther Starrenburg | Foto : I am Angelika | Visagie: Yolande Dohr | Styling: Angelika Vladimirova

Categorie 2 Dames UT,ZH, GL

  • Lonneke Koele | Fortyseven uit Noordwijk
  • Marian Karchnakova | Haarvisie uit Rijswijk
  • Ivan Roos | Obvious Kappers uit Leiden
  • Esther Starrenburg | Tendenz Kappers uit Honselerdijk
  • Remaiko Rijneveld | Remaiko’s Haircompany uit Schoonhoven
  • Joeri Rouffa | Androgyn uit Rotterdam
  • Joffrey Conings | Androgyn uit Rotterdam
  • Tim Kruik | Tim Kruik Hairstudio uit Sassenheim
  • Denise Helmink | Terra Haarmode uit Doetinchem
  • Patrick Verhoef | Bij Patrick uit Terborg

Categorie 3 Dames NH, FL

  • Sonya Bloemhard | HairColorKitchen uit Diemen
  • Ismahan Obenali | Queens Hairacademy uit Almere
  • Judith Knijn | Pro-Solo uit Alkmaar
  • Mark van Westerop | Pro-Solo uit Alkmaar
  • Rody Bommer | Bob Jansen haar & make-up uit Hoorn
  • Sanne van ’t Hoog | Bob Jansen haar & make-up uit Hoorn
  • Bianca van Zwieten | Sjenkels uit Amsterdam
  • Bert Visser | Bert Visser Love for hair uit Amsterdam
  • Juliette den Ouden | JDO Academy uit Amsterdam
  • Caroline Backx | MOGEEN uit Amsterdam
Hair: Mark van Westerop | Foto: Ivo de Kok | Visagie: Angelique Stapelbroek | Styling: Ed Noyons

Hair: Cindy Stoopen | Foto: Jimmy Bollaerts | Visagie: Caroline Quirijnen | Styling: Barbara Platteauw

Categorie 4 Dames ZE, NB, LI

  • Henry Gijzen | [email protected]’s uit Etten Leur
  • Inge Eichhorn | Create Hair & Beauty uit Geldrop
  • Cindy Stoopen | Hair2Day Professionals uit Berken-Enschot
  • Arjan Bevers | Avanti kappers uit Helmond
  • Shannon Vogelaars | De Gruyter Hair uit Den Bosch
  • Janet Daniels | Hair & Beauty MP uit Roermond
  • Francis Schroembges | Francis uit Horst
  • Indyra van Gastel | Hairdealer uit Breda
  • Carola de Deugd | Carola de Deugd uit Raamdonksveer
  • Maartje Hagens | MooiHaar uit Horst

Categorie 5 Heren NOORD

  • Shahram Hosseinpour | HD Colorhouse uit Zaandam
  • Lucie van de Oever | RASKAPPERS uit Schagen
  • Maurice Pierot | Pierot Coiffures & Beaute uit Haarlem
  • Mark van Westerop | Pro-Solo uit Alkmaar
  • Soraya Bloemendal | SB Hair Experts uit Vroomshoop
  • Annemijn Groot | Bob Jansen haar & make-up uit Hoorn
  • Siko van Berkel | Kapsalon in de Jordaan uit Amsterdam
  • Tessa Rijke | Haar in de Wind uit Amsterdam
  • Juliette den Ouden | JDO Academy uit Amsterdam
  • Bikkel Jacobs | Het Haartheater uit Amsterdam
Hair: Juliette den Ouden | Foto: Michelle van Dijk | Visagie: Juliette den Ouden | Styling: Kristy Vlot
Hair: Romano Katabaloeboeng | Foto: Ivo de Kok | Visagie: Natasja Diks | Styling: Felicia Katabaloeboeng

Categorie 6 Heren ZUID

  • Jos van Asten | Avanti kappers uit Helmond
  • Romee van Egmond | Avanti kappers uit Helmond
  • Rob Starrenburg | Tendenz Kappers uit Honselerdijk
  • Fabian van de Steen | Androgyn uit Rotterdam
  • Yvonne Kok | Mr. Handsome uit Bunschoten
  • Romano Katabaloeboeng | Barber Ro uit Apeldoorn
  • Indyra van Gastel | Hairdealer uit Breda
  • Arno Doppen | Hair Effects uit Groenlo
  • Bjorn la Tulippe | Toni & Guy uit Rotterdam
  • Melanie Gastenveld | Claudine HaarCreaties uit Lichtenvoorde

Categorie 7 AVANT GARDE

  • Anneke Spelt | Michel Arendsen Kappers uit Utrecht
  • Mark van Westerop | Pro-Solo uit Alkmaar
  • Marina Michiels | Create Hair & Beauty uit Geldrop
  • Nancy Martens | Avanti kappers uit Helmond
  • Hester Eisenga | Capaldi Kappers uit Leeuwarden
  • Sha VlijterRush Image uit Nijmegen
  • Joeri Rouffa | Androgyn uit Rotterdam
  • Joffrey Conings | Androgyn uit Rotterdam
  • Esther Janssen – Schreurs | MooiHaar uit Horst
  • Monique van Baal | Hairdesign D’Arcade uit Zeist
Hair: Joffrey Conings | Foto: G+ K | Visagie: Sanne Schoofs | Styling: JMC Style
Hair: Romy Waijenberg | Foto: Hans Mooijer | Visagie: Ruby Droste | Styling: Romy Waijenberg

Categorie 8 YOUNG TALENT

  • Daphne de Lange | ROC van Twente uit Almelo
  • Britt Derkink | ROC van Twente uit Almelo
  • Aleyna Kaya | HD Colorhouse uit Zaandam
  • Emmanuel van de Sande | Create Hair & Beauty uit Geldrop
  • Charell Bosch | Kuypers Hair & Wellness uit Almelo
  • Wiardi Koopmeiners | Bob Jansen haar & make-up uit Hoorn
  • Fien Brok | Assink Pure Identity uit Hengelo
  • Romy Waijenberg | Nederlandse Kappersakademie uit Amsterdam
  • Merlin le Noble | Nederlandse Kappersakademie uit Amsterdam
  • Kim van de Boogaard | Hairdealer uit Breda

Categorie 9 Schwarzkopf Haircolor Technician of the year

  • William Drenthen | Kuypers Hair & Wellness uit Lochem
  • Jasmine Damrane | L’artiste Hair Beauty uit Breda
  • Louise Vlaar | Pro-Solo uit Alkmaar
  • Wendy van Wichen | Create Hair & Beauty uit Geldrop
  • Arjan Bevers | Avanti kappers uit Helmond
  • Kim van Hooft | Hair & Beauty MP uit Roermond
  • Joeri Rouffa | Androgyn uit Rotterdam
  • Abby Smith | Sjenkels uit Amsterdam
  • Kirsten Alacali | Blur Hairstudio uit Enschede
  • Antonio Antelo | Hairdealer uit Breda
Hair: Wendy van Wichen | Foto: Domen van der Velde | Visagie: Yvonne Nusdorfer | Styling: Julia Muller

Hair: Kristy Mooren | Foto: Arjan Beugelink | Visagie: Angela Ijpelaar | Styling: Monique Desar + Sanne Kluskens

Categorie 10 Pers

  • Hakan Alacali | Blur Hairstudio uit Enschede
  • Siko van Berkel | Kapsalon in de Jordaan uit Amsterdam
  • Eline Dijkslag | Fierce Hair.Make-Up uit Raalte
  • Marina Michiels | Create Hair & Beauty uit Geldrop
  • Kristy Mooren | Salon13 uit Hegelsom
  • Juliette den Ouden | JDO Academy uit Amsterdam
  • Joeri Rouffa | Androgyn uit Rotterdam
  • Fabian van de Steen | Androgyn uit Rotterdam
  • Mark van Westerop | Pro-Solo uit Alkmaar

Cover Hair: Tim Kruik | Foto: Dilani Butink | Visagie: Florine Koenen | Styling: Rianne Boon